Ruchome dno w basenie

Stwórz więcej możliwości dzięki zastosowaniu ruchomego dna w basenie publicznym lub w Twoim prywatnym. Variopool opracował innowacyjny system, który umożliwia zwiększenie przychodów z basenu. Poprzez zainstalowanie ruchomego dna basenowego możliwe jest korzystanie z basenu przez większą liczbie grup docelowych, czasem nawet równocześnie. Pływacy mogą robić trening, a w innej części niecki gdzie dno ustawione będzie w wyższej pozycji, inne grupy docelowe, na przykład dzieci, mogą w tym samym czasie bezpiecznie korzystać z tego samego basenu. Dzieje się tak, ponieważ ruchome dno można ustawić na dowolną głębokość. Variopool może się tu pochwalić wieloma przykładami zrealizowanych projektów. Kolejnym przykładowym zastosowaniem jest ustawienie dna na wysokości około 10 centymetrów kiedy to dzieci mogą się bawić lub oswajać z wodą. Można też rozgrywać mecze piłki wodnej lub ustawić na dnie rowerki do zajęć typu fitness. Dzięki zastosowaniu ruchomego dna w basenie, możliwości są nieograniczone.

Czym jest ruchome dno basenowe?

Unikalną cechą naszego systemu jest to, że nasze ruchome dna oparte sa na koncepcji pływającej. W połączeniu z ramą ze stali nierdzewnej i systemem hydraulicznym oferujemy bardzo wytrzymałe dno basenowe. Poza tym w celach konserwacji nie musisz opróżniać basenu, co znacznie wpływa na koszty utrzymania. Nasi inżynierowie opracowali ten system tak, aby spełniał on wszystkie wysokie standardy bezpieczeństwa na całym świecie. Każdy projekt wykonywany jest na indywidualne zamówienie i ma swój niepowtarzalny charakter. Obliczenia wykonywane są tak, aby spełnić Twoje wymagania i to Ty decydujesz o ostatecznym wykończeniu. Nasze ruchome dna basenowe oraz inne produkty takie jak schody czy rampy przeznaczone na rynek prywatny mogą być wykonane we wszystkich rozmiarach, kształtach i głębokościach. Posiadamy własny zespół instalacyjny i świadczymy usługi na całym świecie.

Jedna z najciekawszych funkcji dla basenów publicznych lub prywatnych: Ruchome dna basenowe

Ruchome dna basenów stały się jednym z najmodniejszych rozwiązań dla basenów, urzekając media społecznościowe swoją niesamowitą funkcjonalnością. Dzięki tym innowacyjnym systemom ruchomych den basenowych możesz stworzyć najlepszy ukryty basen. W Variopool jesteśmy dumni z bycia w czołówce tej wspaniałej technologii. Te ruchome dna są nie tylko popularne wśród właścicieli basenów publicznych, ale także bardzo poszukiwane przez właścicieli domów do ich prywatnych basenów. Ruchome dna basenów istnieją od wielu lat, a Variopool, wraz z naszą spółką zależną Holland Aqua Sight, z powodzeniem produkuje i instaluje te systemy na całym świecie. Nasze innowacyjne dna basenowe pozwalają bez wysiłku przekształcić krytą przestrzeń fitness w kryty basen, a w basenie publicznym można również wykorzystać dno do specjalnych uroczystości, ponieważ można je obniżyć na różne głębokości lub podnieść do poziomu plaży basenowej, tworząc płaską powierzchnię. Sprawdź wszystkie możliwości na tej stronie.

Wszechstronność i korzyści

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby dostosować basen do różnych głębokości. Te dna basenowe mają również zastosowanie w tworzeniu ulepszonych basenów terapeutycznych, uznanych w hydroterapii. Antypoślizgowe ruchome systemy den basenu można łatwo dostosować, umożliwiając pływakom w każdym stanie fizycznym łatwe wchodzenie i wychodzenie z basenu. Dno można ustawić na indywidualnej wysokości, umożliwiając pacjentowi chodzenie lub poruszanie się bezpośrednio po nim, co jest również znacznie ułatwieniem dla terapeuty. Oferujemy pełną gamę produktów potrzebnych do hydroterapii.

Pobierz TUTAJ pełną broszurę

Personalizacja i wytrzymałość

Podczas gdy baseny publiczne często wybierają białe wykończenie, ruchome dna basenów prywatnych mogą być wykończone luksusowymi płytkami, szklanymi mozaikami, a nawet marmurem, w zależności od preferencji klienta. Co więcej, te dna basenowe mają wyjątkową nośność, zapewniając trwałość i bezpieczeństwo.

Ruchome dna basenowe rewolucjonizują sposób, w jaki korzystamy z basenów, zapewniając elastyczność, wygodę i dostępność. Zarówno do użytku publicznego, jak i prywatnego, systemy ruchomych den basenowych Variopool oferują nieskończone możliwości. Wynieś swój basen na wyższy poziom dzięki naszej najnowocześniejszej technologii i ciesz się najlepszymi wrażeniami z pływania.

Alternatywne nazwy ruchomego dna basenu:

  • Ruchome dno basenowe
  • Ruchome podoga basenu
  • Ruchoma platforma basenowa
  • Regulowane dno basenu
  • Basen o zmiennej głębokości
  • Wysuwane dno
  • Podnoszone dno
  • Pływające dno
  • Dno hydrauliczne

Ruchome dno dla basenów prywatnych, komercyjnych i publicznych

Każdy projekt jest wyjątkowy, podobnie jak każdy basen z ruchomym dnem. Dla domu projektujemy dno, która spełnia określone wymagania. Może być oczywiste, że istnieją inne wymagania dotyczące dna basenu w basenie publicznym niż w przypadku ruchomego dna dla prywatnego domu lub ośrodka wypoczynkowego. Wyjątkową cechą ruchomego dna do prywatnego basenu jest to, że możemy sprawić, by wtopiło się w otoczenie. W bardzo krótkim czasie można zmienić dziedziniec w basen, który jest całkowicie bezpieczny dla małych dzieci. Możemy wykończyć górną warstwę platformy w dowolnym pożądanym wyglądzie, aby stała się jednością z otoczeniem. Zobaczyć znaczy uwierzyć!

Bezpieczeństwo, ochrona i redukcja kosztów

Istnieje więcej zalet ruchomych den Variopool i Holland Aqua Sight. Po pierwsze są one całkowicie bezpieczne dla każdego, kto chce z nich korzystać. Nawet gdy dno znajduje się w najwyższym położeniu, nie ma możliwości uwięzienia. Kolejną dodatkową zaletą jest to, że gdy dno jest ustawione w najwyższej pozycji, można po niej chodzić lub imprezować, a ludzie nawet nie wiedzą, że znajdują się na ruchomym dnie. Utrzymuje również brud z dala od wody, a temperatura wody mniej się ochładza. Pozwala to również zaoszczędzić na kosztach. Więc bez obaw. Mamy doświadczenie w montażu tego typu den w dużych kurortach, spa i hotelach.

Basen z dwoma różnymi temperaturami

Kolejną innowacją Variopool jest basen o dwóch różnych temperaturach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej przegrody izolacyjnej. Po złożeniu tej ściany, część basenu może mieć wyższą temperaturę. To dar niebios dla małych dzieci i osób starszych. Przeczytaj całą historię o tej wyjątkowej innowacji dla basenów.

Krótko mówiąc, jest to ruchome dno nowej generacji, które chcesz mieć w swoim basenie. Masz jeszcze jakieś pytania? Zachęcamy do ich zadawania.