Basen De Beemd otwarty dla odwiedzających

zlecono 2023

Basen De Beemd w Veghel to nowy basen w centrum miasta otwarty 1 maja 2023 roku. Obiekt wyposażony jest w 25-metrowy basen z sześcioma torami i basen instruktażowy o wymiarach 12 na 8 metrów, oba z rampą, dzięki czemu każdy może bezpiecznie i łatwo wchodzić i wychodzić z basenu. Basen 25-metrowy ma ruchome dno na całej długości basenu o szerokości 2 torów. Basen instruktażowy ma ruchome dno na całej powierzchni, które po włączeniu elementów natryskowych stanowi również wspaniałe środowisko do pływania dla niemowląt i małych dzieci.

Ukończony montaż w obiekcie De Beemd

Zespoły Variopool zakończyły projekt i basen może witać gości. Na basenie w Veghel, Variopool zainstalował dwa ruchome dna basenowe o wymiarach 25 x 6 metrów i 12 x 8 metrów. Jedno dno jest wyposażone w osłonę, która zapobiega przedostawaniu się pływających pod dno, oraz rampę. Dzięki temu każdy może bezpiecznie wejść do wody. Drugi basen również ma ruchome dno z rampą, ale jego szczególną cechą jest to, że jest również wyposażony w fontanny i kolorowe światła. Dyskoteka w wodzie to świetny pomysł! Szczególnie zachwycone będą dzieci, rodzicom ten pomysł powinien się również spodobać.

Firma Varioplay zadbała o wyposażenie basenu obejmujące windę pływacką, stopnie i poręcze ze stali nierdzewnej, linie wyścigowe i zegary. Krótko mówiąc, wszystko, czego potrzeba, aby basen był kompletny.