Vita Krokodiel Middelkerke z interaktywnym ruchomym dnem

zlecono 2021

Variopool oznacza innowacje. W ten sposób staramy się przenieść siebie i nasze produkty na wyższy poziom. W tym projekcie z powodzeniem zainstalowaliśmy nasze najnowsze rozwiązanie – interaktywne ruchome dno basenowe! Produkt ten nazywamy „AreaH20”. Na ruchomym dnie można grać w różne gry dzięki ostrym jak brzytwa projekcjom. Zastosowane gry „reagują” na ruchy graczy!

Innowacyjne ruchome dno basenowe

Kompletnie nowy kompleks sportowy w belgijskim mieście Middelkerke to kompleks, który oprócz basenu wyposażony jest również w oddzielną halę sportową, zaplecze fitness i gastronomię. Jest to projekt autorstwa Slangen and Koenis Architects. Basen ma 6 torów pływackich i stałą temperaturę 27 stopni. Przyległy basen instruktażowy ma temperaturę 31 stopni. Oba baseny wyposażone są w ruchome dno basenowe, które zwiększa możliwości basenu. Teraz możliwe jest więcej i kilka grup docelowych może korzystać z tego wspaniałego basenu w tym samym czasie. Ruchome dno w basenie sportowym ma wymiary 25×5 metrów z przykryciem, a w basenie dla grup docelowych 12×10 metrów.
To, co czyni ten basen jeszcze bardziej wyjątkowym, to fakt, że jest to pierwszy basen, w którym zastosowano interaktywne dno basenowe Variopool. Nad basenem instruktażowym umieszczono wysokiej klasy projektor, którego zadaniem jest wyświetlanie na powierzchni wody różne gry. Gry te są zabawne i stanowią wyzwanie dla młodszych i starszych i nadają basenowi wyjątkową dodatkową funkcję. Podczas korzystania z tych gier, ruchome dno jest ustawione prawie w najwyższym położeniu, aby uczestnicy mogli łatwiej przechodzić przez wodę, dzięki czemu gry reagują na ruchy uczestników. Podczas gry można usłyszeć efekty dźwiękowe, które pasują do wybranej gry.

Nowoczesny basen z wieloma możliwościami

Na terenie obiektu znajduje się również teren rekreacyjny dla najmłodszych z parkiem zabaw dla maluchów i parkiem wodnym. Znajdziecie tu również zjeżdżalnię o długości 10 metrów i szerokości 3 metrów. Basen wyposażony jest w wózek inwalidzki, leniwe schody do basenu instruktażowego oraz windę dla niepełnosprawnych. Krótko mówiąc, basen spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym basenom.