De Bloesem Sports Centre w Kapelle

zlecono 1970

W Kapelle nasz zespół montażowy zrealizował doskonały projekt na zlecenia Vaessen Bouwbedrijf. Dotyczy on zupełnie nowego basenu De Bloesem. Nowe centrum sportowe obejmuje halę główną z zapleczem gastronomicznym, halę sportową, interaktywną salę gimnastyczną oraz sześciotorowy basen sportowy z ruchomym dnem i przegrodę. Centrum sportowe zostanie ukończone wiosną 2022 roku, po czym stare centrum zostanie rozebrane.

De Bloesem Sports Centre stawia na produkty Variopool

W basenie zainstalowano ruchome dno typu DUO floor o wymiarach 25 x 5 metrów oraz przegrodę na zawiasach o wymiarach 25 x 0,4 x 2,7 metra. Jest to również pierwsze dno typu duo, które posiada przegrodę po stronie osłony. Widać więc, że nasze produkty są stale wzbogacane o najnowsze innowacje. Jako firma lubimy być w czołówce firm wprowadzających nowe rozwiązania. To z kolei ma tę zaletę dla klienta, że zawsze korzysta on z najnowszych rozwiązań.

Oprócz ruchomego dna i przegrody na zawiasach basen wyposażony jest w system 2 temperatur. To sprawia, że w tym samym basenie można umożliwić pływanie różnym grupom docelowym w różnych temperaturach wody. Jest to kolejna innowacja, z której jako firma jesteśmy bardzo dumni.