Nowe ruchome dno w Gronau

zlecono 1970

Tuż za granicą, w pobliżu Enschede, znajduje się niemieckie miasto Gronau. Tam nasi instalatorzy zabrali się do pracy nad dużym projektem na basenie Hallenbad. Zadanie to polegało na demontażu starego, ruchomego dna basenowego wraz z siłownikami. Wykonaliśmy je wspólnie z WVL Betonboringen i Orka, Partnerami, z którymi często prowadzimy realizacje. Po wykonaniu prac rozbiórkowych przyszedł czas na montaż nowego ruchomego dna basenowego wraz z zaworem. Ma ono wymiary 9 x 12,5 m, a osłona, która uniemożliwia wpłynięcie pod dno mierzy 2,9 m. Projekt został pomyślnie zakończony i mieszkańcy Gronau mogą wrócic do treningów.

Więcej o Hallenbad w Gronau

Pływacy mają tu do dyspozycji 5 torów w 25-metrowym basenie sportowym. Temperatura wody wynosi tu 28 stopni. Również osoby nieumiejące pływać mają swoje szanse: oddzielny basen dla niepływających o temperaturze wody 32 stopnie zapewnia relaks i bezpieczeństwo. Do dyspozycji jest również 3-metrowa wieża do skoków, ale bez oddzielnego basenu do nurkowania.
Na basenie zewnętrznym znajdują się zjeżdżalnie, wodna strefa opalania z dyszami wodnymi, jacuzzi oraz strefa leżakowania i odpoczynku. W obiekcie jest również solarium, kawiarnia, przebieralnia i oddzielny basen dla niemowląt.