Nicholas Recreation Center w USA

zlecono 2022

Nicholas Recreation Center (Nick) to pierwszy duży projekt budowlany w ramach planu generalnego. Nazwa obiektu upamiętnia zmarłego Ab Nicholasa, jego żonę Nancy oraz rodzinę Nicholasów. Znajduje się w nim 30 000 stóp kwadratowych powierzchni fitness, 8 kortów, 5 studio, 50-metrowy basen i basen do nurkowania oraz wiele innych atrakcji.

Ruchome dno z osłoną

Kompleks sportowy znajduje się w Madison, w USA i t właśnie nasi mechanicy pracowali nad tym wspaniałym projektem. Zainstalowano ruchome dno z osłoną o wymiarach 15,2 x 22,8 metra. Projekt ten zrealizowaliśmy wspólnie z naszym partnerem z firmy nurkowej Orka. Dziękujemy pracownikom firmy Orka za kolejną sprawną i dobrą instalację.

Masterplan

Studenci po raz pierwszy zwrócili się do nas wiosną 2012 roku z prośbą o rozważenie opracowania planu generalnego dla nowych obiektów rekreacyjnych. Z przepełnionymi i przestarzałymi budynkami, które nie zaspokajają potrzeb kampusu i które są daleko w tyle za krajowymi standardami obiektów fitness, istniejące obiekty nie spełniają potrzeb studentów University of Wisconsin-Madison. W referendum przeprowadzonym w marcu 2014 r. na karcie wyborczej Samorządu Studenckiego studenci opowiedzieli się za przyjęciem Master Planu dla nowych obiektów rekreacyjnych. Rekordowa liczba 87% studentów, którzy wzięli udział w głosowaniu zademonstrowała swoje poparcie dla projektu, który obejmuje budowę dwóch budynków i dwóch boisk zewnętrznych.

University of Wisconsin-Madison jest konsekwentnie zaliczane do wiodących instytucji akademickich i badawczych na świecie. Nowe obiekty pomogą zwiększyć renomę naszego uniwersytetu od sali wykładowych po cały kampus. Nie tylko tworzymy większe przestrzenie, które sprostają zapotrzebowaniu, ale również możliwości dla Badgers, aby mogli dobrze się bawić, dbać o kondycję fizyczną i dobrze żyć, przez co być bardziej efektywnymi studentami, profesjonalistami i przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa.