Moorway’s sports village w Derby

zlecono 2022

Nowy projekt w Derby (Anglia) obejmuje dziesięciotorowy basen o długości 50 metrów, park wodny dla rodzin oraz basen dla uczniów i studentów. Oprócz tych przestrzeni wodnych znajduje się tu również szereg obiektów pomocniczych. Istniejący stadion Moorways będzie również stanowił część Moorways Sports Village. Basen o wymiarach 50 x 25 metrów posiada teraz dwie przegrody Variopool i dwa ruchome dna, dzięki czemu można go łatwo podzielić na trzy oddzielne 25-metrowe strefy.

Wiele produktów Variopool w basenie

W basenie 25 x 11 metrów zainstalowano dwa ruchome dna, z których jedna posiada zintegrowane stopnie. Zainstalowano również dwie przegrody o wymiarach 25 x 1,5 metra. Basen można teraz podzielić na różne części, dzięki czemu z basenu może korzystać jednocześnie wiele grup docelowych. Jest to cenny dodatek do basenu, który zwiększa również zysk.

Basen w Derby jest już ukończony i jest to idealne rozwiązanie dla zaspokojenia konkurencyjnego popytu na przestrzeń basenową ze strony klubów, szkółek pływackich i okazjonalnych pływaków. Z miejscami siedzącymi dla ponad 400 widzów i strefą pomiaru czasu, basen będzie mógł również organizować zawody sportowe.