Innowacyjna AreaH2O w Lochem

zlecono 2023

Na zlecenie gminy Lochem nasz zespół po raz kolejny z powodzeniem zrealizował niezwykły projekt na basenie De Beemd. Oprócz ruchomego dna basenu o wymiarach 15 x 9 metrów, podjęto się pionierskiego projektu – instalacji innowacyjnego systemu AreaH2O, trzeciego zainstalowanego na świecie. Dwanaście fontann w żywych kolorach stanowi idealne rozwiązanie, umożliwiające takie aktywności jak dyskoteka dla dzieci na dostosowywanym dnie basenu lub inne kreatywnie angażujące gry. Bez wątpienia dzieci będą czerpać ogromną radość z tych funkcji.

Charakterystyczną cechą tych fontann jest możliwość dostosowania ich do dowolnej wysokości, dzięki czemu mogą one sprawiać frajdę uczestnikom o różnym wzroście. Programowalne wyświetlacze mogą synchronizować się z podłączonym systemem audio, zapewniając wrażenia wizualne i dźwiękowe.

Włączyć AreaH2O do Twojego basenu?

Wykorzystaj pełen potencjał swojego basenu, przekształcając go we wciągający, pełen wyzwań interaktywny plac zabaw odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych. Zanurz się w królestwie wodnych gier i dynamicznych fontann, które reagują na każdy ruch, tworząc urzekające spektakle na ruchomym dnie basenowym. Wyrusz w podróż z wyświetlanymi cudami, które zanurzą Cię w samym sercu akcji. Aby stworzyć to czarujące spotkanie, możemy wyposażyć Twój basen w najnowocześniejszy projektor śledzący 3D, montowany nad basenem w dedykowanej obudowie dostosowanej do wilgotnego środowiska basenowego. Ta zaawansowana technologia zapewnia silne i wciągające przeżycia, które pozostawią niezatarte wspomnienia u wszystkich uczestników.

Obsługa AreaH2O jest prosta dzięki ekranowi dotykowemu umieszczonemu na ścianie hali basenowej, najlepiej w pobliżu pomieszczenia ratowników. Przyjazny dla użytkownika interfejs systemu pozwala na szybkie inicjowanie gier. Dzięki analizie ruchów i skoków użytkownika, kamera śledząca 3D wyzwala responsywne projekcje na ruchomym dnie.

Tymczasem nasz zespół jest już zaangażowany w instalację kolejnego systemu AreaH2O, którego szczegóły zostaną udostępnione na tej stronie i naszych kanałach mediów społecznościowych w odpowiednim czasie. Jesteś zaintrygowany potencjałem swojego basenu? Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania indywidualnej porady i konsultacji.