Nowiuteńki basen De Neul w Sint-Oedenrode

Zupełnie nowy basen De Neul w Sint-Oedenrode został wczoraj otwarty przez lokalnego radnego. Odbyło się to przy dużym zainteresowaniu prasy i zaproszonych gości. Obecni byli również pracownicy firmy Variopool, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak basen został oficjalnie oddany do użytku.

Zrównoważony kompleks basenowy

Nowy basen został zbudowany w bardzo zrównoważony sposób przy użyciu najnowszych technik i materiałów. W Sint-Oedenrode są z tego bardzo dumni. I słusznie! Basen ma elegancki wygląd i wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego obiektu tego typu. Zarówno basen sportowy, jak i basen rekreacyjny wyposażone zostały w ruchome dna Variopool, a dodatkowo dno w basenie rekreacyjnym ma wbudowany system kolorowych fontann zapewniających dodatkowe atrakcje.

Basen sportowy wyposażony jest w system zapobiegający utonięciom, który działa jak dodatkowa para oczu dla ratownika. Basen ma również rampę i windy dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu każdy może wejść do basenu niezależnie od swoich ograniczeń. Krótko mówiąc, jest to basen, z którego odwiedzający będą z radością korzystać przez wiele lat.

zwembad-de-neul-1-2-2
zwembad-de-neul-4-2-2