RQM-event to duży sukces dla Varioplay

Oprócz dostarczania kompletnego wyposażenia basenów, nasi koledzy z Varioplay zapewniają również wsparcie podczas dużych zawodów pływackich. Tak było podczas Rotterdam Qualification Meet, które odbyło się w Zwemcentrum Rotterdam od 1 do 4 grudnia. Wielu najlepszych pływaków z kraju i zagranicy będzie próbowało swoich sił w niecce Rie Mastenbroek przed Mistrzostwami Świata na dystansie długim w Fukuoka, Japonia (14-30 lipca, 2023) i Mistrzostwa Świata w Pływaniu Paralympic w Manchesterze, Anglia, które odbędą się w dn. 31 lipca – 6 sierpnia 2023.

Sport in the box i Swiss Timing

Podczas wydarzenia RQM nasi koledzy korzystali z urządzenia do pomiaru czasu Swiss Timing i Sport in the box. Sport In The Box to potężny system produkcji i odtwarzania dla sportu, który pozwala użytkownikom na tworzenie wciągających treści na żywo i wysyłanie ich do wideo ekranów, wewnętrznych systemów telewizyjnych i strumieniowania. Może odtwarzać zapisane obrazy i filmy, wejścia wideo na żywo, powtórki i grafiki, zarówno pełnoekranowe tablice wyników, jak i nakładki dla telewizji. Varioplay już wcześniej pomagał przy dużych wydarzeniach z tym systemem, takich jak Invictus Games w 2022 roku. Nasza wiedza poparta jest więc doświadczeniem.

Box ma wiele możliwości, o których nasz zespół z przyjemnością Cię poinformuje. Możesz dowiedzić się wiecej o Sport in the box na stronie Varioplay lub umówić się na spotkanie z naszymi Managerami Sprzedaży.