Ruchome dno dla szpitala w Korei Południowej

zlecono 2023

W Korei Południowej zespół Variopool zainstalował ruchome dno w basenie terapeutycznym w Asan Medical Center. Ruchome dno o wymiarach 13 x 8 metrów pomaga pacjentom w rehabilitacji. Ten rodzaj terapii jest powszechnie określany jako hydroterapia.

Od momentu powstania w czerwcu 1989 roku, Asan Medical Center osiągnęło status światowej klasy instytucji medycznej skoncentrowanej na pacjencie dzięki znaczącym inwestycjom w badania kliniczne i rozwój. Asan Medical Center wypełnia również swoją społeczną odpowiedzialność jako „Najbardziej szanowany szpital w Korei”, wypełniając misję „Szacunku dla życia” i „Dzielenia się bólem z sąsiadami”. Asan Medical Center pełni wiodąca rolę w rozwoju medycznym Korei dzięki konkurencyjnym umiejętnościom medycznym i najnowocześniejszej technologii, porównywalnej z innymi wiodącymi szpitalami na świecie. Centrum Medyczne Asan jest szpitalem „macierzystym” wśród ośmiu szpitali należących do Fundacji ASAN.

Od momentu założenia w 1977 r. Fundacja ASAN zapewnia programy non-profit w zakresie opieki społecznej i medycznej, stypendiów i badań akademickich. W szczególności Fundacja ASAN otworzyła szpitale na obszarach wiejskich, gdzie brakuje nowoczesnych placówek medycznych, wypełniając misję założyciela, zmarłego prezesa Chung Ju-yunga – „służąc najbardziej potrzebującym w naszym społeczeństwie”.