Pierwszy 2-sekcyjny pomost przesuwny w Danii

zlecono 2023

Zawsze cieszymy się, gdy możemy poszerzyć naszą ofertę produktów i zapewnić naszym klientom jeszcze więcej możliwości, zwłaszcza w przypadku 50-metrowych basenów sportowych. Tym razem nasz zespół montażowy udał się do Danii, aby zrealizować bardzo ciekawy projekt. Zamontowane tam urządzenie to w pełni zautomatyzowany 2-sekcyjny pomost przesuwny poruszany dzięki  szynom prowadzącym osadzonych w podłodze. Pozwala to na umieszczenie przegrody we wcześniej ustalonych pozycjach w basenie. Ruch 2-sekcyjnej przegrody przesuwnej jest wykonywany przez elektryczną jednostkę napędową.

Zastosowanie tej przegrody zapewnia basenowi optymalną elastyczność, pozwalając różnym grupom bezpiecznie korzystać z basenu jednocześnie i umożliwiając konfigurację basenu na różne sposoby.

Różne rodzaje przegród i pomostów basenowych

Oprócz wspomnianego 2-sekcyjnego pomostu przesuwnego, oferujemy również opcję pomostu zatapialnego i przegrody na zawiasach. Aby uzyskać więcej informacji na temat alternatywnych opcji, prosimy o kontakt z naszymi opiekunami klienta.