Dodatkowe możliwości dzięki zastosowaniu ruchomego dna

Użyteczność ruchomego dna basenu i znaczące korzyści jakie przynosi operatorom basenów jest już doskonale znana. Przyjrzyjmy się bliżej temu innowacyjnemu rozwiązaniu.

Jedną z głównych zalet ruchomego dna jest możliwość dostosowania go do różnych wysokości. Jest to szczególnie praktyczne w przypadku lekcji pływania z małymi dziećmi, ponieważ mogą one dosięgnąć podłogi stopami, gdy są zmęczone. Dno można nawet ustawić na wysokości lustra wody, dzięki czemu będzie ono równe z krawędzią basenu, co oznacza, że można wejść do basenu bezpośrednio z podłogi wokół niecki basenowej bez konieczności korzystania ze schodków czy drabinki. Taka konfiguracja może być przydatna w przypadku basenów terapeutycznych, umożliwiając pacjentom na wózkach inwalidzkich łatwe dostanie się na dno basenowe przed jego obniżeniem. Wymaga to minimalnego wysiłku zarówno ze strony pacjenta, jak i terapeuty. Sprawdź naszą stronę internetową poświęconą produktom do hydroterapii.

Kreatywność z wykorzystaniem ruchomego dna

Ruchome dna basenowe oferują również wiele możliwości na potrzeby różnego rodzaju imprez i wydarzeń kulturowych czy rozrywkowych. Wyobraźmy sobie na przykład ceremonię wręczenia dyplomów, koncert orkiestry, turniej judo, kino nocne, pokaz mody i wiele innych podobnych wydarzeń w odbywających się na basenie, gdy dno podniesione jest do najwyższej pozycji i służy jako podłoga na równi z plażą basenową. Ludzie często pytają o nośność takiego rozwiązania. Dzięki dużej wyporności den Variopool, w zależności od jej rozmiarów, bez problemu może na niej stanąć ponad pięćdziesiąt dorosłych osób.

Kreatywność wzrasta, gdy dno jest ustawione na różnych głębokościach. Na głębokości 10 cm pod wodą mogą odbywać się zajęcia takie jak piłka wodna, podczas gdy na głębokości 50 cm ćwiczenia na rowerach wodnych. W połączeniu z nadmuchiwanymi zjeżdżalniami, zajęciami fitness, Aqua Zumbą, przeróżnymi grami i zabawami, zajęciami dla rozmaitych grup docelowych od zajęć dla niemowląt po ćwiczenia i pływanie dla seniorów, możliwości jest nieskończenie wiele.

Chociaż nasz produkt jest często „niewidoczny” spoczywając na dnie niecki, jego pełny potencjał jest odblokowywany po ustawieniu w różnych pozycjach. Więcej odwiedzających oznacza większy dochód, co ostatecznie zadowala operatora. Mamy nadzieję, że udało nam się zapewnić kompleksowe zrozumienie różnorodnych możliwości ruchomego dna basenu. Aby uzyskać więcej informacji, nasi przedstawiciele są do Państwa dyspozycji.

mogelijkheden
mogelijkheden-met-een-beweegbare-bodem-2-2