Ruchome dno w basenie

Stwórz swój własny ukryty basen dzięki ruchomemu dnu basenowemu. Nasze firmy Variopool B.V. oraz Holland Aqua Sight B.V. unowocześniły projekt systemu ruchomego dna basenowego na rynek prywatny. Dzięki ruchomemu dnu do basenów prywatnych Holland Aqua Sight możesz przekształcić swój basen w bezpieczny brodzik dla dzieci, nieckę do nurkowania o powierzchni do 5 m2 lub taras, na którym możesz urządzić przyjęcie lub zaparkować samochód. To sprawia, że nie tylko nie tracisz cennej przestrzeni, ale jeszcze ją zyskujesz!

Czym jest ruchome dno basenowe?

Unikalną cechą naszego systemu jest to, że nasze ruchome dna oparte sa na koncepcji pływającej. W połączeniu z ramą ze stali nierdzewnej i systemem hydraulicznym oferujemy bardzo wytrzymałe dno basenowe. Poza tym w celach konserwacji nie musisz opróżniać basenu, co znacznie wpływa na koszty utrzymania. Nasi inżynierowie opracowali ten system tak, aby spełniał on wszystkie wysokie standardy bezpieczeństwa na całym świecie. Każdy projekt wykonywany jest na indywidualne zamówienie i ma swój niepowtarzalny charakter. Obliczenia wykonywane są tak, aby spełnić Twoje wymagania i to Ty decydujesz o ostatecznym wykończeniu. Nasze ruchome dna basenowe oraz inne produkty takie jak schody czy rampy przeznaczone na rynek prywatny mogą być wykonane we wszystkich rozmiarach, kształtach i głębokościach. Posiadamy własny zespół instalacyjny i świadczymy usługi na całym świecie.

Baseny mieszkalne, komercyjne lub publiczne z ruchomym dnem

Każdy projekt jest wyjątkowy tak samo jak każdym basenem ruchomym dnem.  Dla domów prywatnych projektujemy szczególne dna, które będą spełniać stawiane przed nimi przeróżne wymagania gdyż oczywistym jest, że będa one zupełnie inne niż dla dna basenów publicznych czy hotelowych. Wyjątkowość ruchomego dna dla prywatnego basenu polega na tym, że możemy sprawić, by wtopiło się w otoczenie. W bardzo krótkim czasie można zmienić taras w basen, który równoczesnie będzie całkowicie bezpieczny do pływania dla małych dzieci. Dzięki dowolnemu wykończeniu górnej warstwy może się ono doskonale wpasować w otoczenie. To trzeba zobaczyć!

Bezpieczeństwo, pewność i redukcja kosztów

Istnieje więcej zalet ruchomych den Variopool i Holland Aqua Sight. Po pierwsze są one całkowicie bezpieczne dla każdego, kto chce z nich korzystać. Nawet gdy dno znajduje się w najwyższym położeniu, nie ma możliwości zakleszczenia. Kolejną zaletą jest to, że gdy dno ustawione jest w najwyższym położeniu można po nim chodzić lub ustawić stół na przyjecie, a ludzie nawet nie zauważą, że się na nim znajdują. Kolejną ogromną zaletą jest to, że zapobiega znieszcyszczaniu się wody i jej wychładzaniu, co wpływa na obniżenie kosztów utrzymania.
To ruchome dno nowej generacji z pewnością chcesz mieć w swoim basenie, a dzięki naszemu doświadczeniu bez obaw możesz podjąć decyzję o jego montażu.Zapraszamy do kontaktu.