Najlepsze życzenia na 2024 rok!

Dla Variopool rok 2023 był kolejnym rokiem wypełnionym ekscytującymi projektami na całym świecie, od Korei Południowej po Schwarzwald. Niezależnie od tego, czy była to instalacja ruchomego dna basenowego, czy pokrywy basenowej, z powodzeniem wykonaliśmy te zadania. Za kulisami nasi inżynierowie codziennie pracują nad nowymi projektami i kolejnymi innowacjami.

Jedną z tych innowacji jest AreaH2o, która po raz kolejny zyskała duży rozgłos, a kilka basenów zostało już wyposażonych w tą atrakcyjną funkcję. Dodatkowo, dzięki Varioplay, zaprezentowaliśmy naszą wiedzę, wspierając wydarzenie RQM. Królewska Holenderska Federacja Pływacka (KNZB) organizuje to wydarzenie we współpracy ze Sportbedrijf Rotterdam w Rotterdam Swimming Center. W RQM biorą udział najlepsi międzynarodowi pływacy, którzy chcą zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich, Paraolimpiady i Mistrzostw Świata w 2024 roku.

Wreszcie, w tym roku zawarliśmy strategiczne partnerstwo z firmą Fluidra. Dzięki tej współpracy zarówno Fluidra, jak i Variopool przewidują dalszy wzrost w międzynarodowym sektorze basenów publicznych. Fluidra SA jest hiszpańskim międzynarodowym dystrybutorem produktów związanych z basenami w najszerszym tego słowa znaczeniu. Notowana na hiszpańskiej giełdzie, Fluidra zajmuje silną pozycję na rynku międzynarodowym w produkcji i dystrybucji komponentów związanych z basenami. Ich siła leży szczególnie w prywatnym segmencie premium. Podczas gdy Fluidra dąży do utrzymania i rozszerzenia tej pozycji, jest również zainteresowana rozwojem w sektorze basenów publicznych. W tej strategii wzrostu Variopool będzie odgrywał kluczową rolę.

Patrząc w przyszłość do 2024 roku, jesteśmy ponownie optymistycznie nastawieni i gotowi do podjęcia nowych wyzwań! Serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i mamy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli nadal Państwu służyć.

Zespoły Variopool, Varioplay, Variodeck i Holland Aqua Sight

christmas-greetings-2023-2-2