PŁYWALNIA W KRAKOWIE WYBIERA PRODUKTY VARIOPOOL

zlecono 2021

W nowopowstałej pływalni krytej w Polsce zainstalowane zostały ruchome dno wielkości 25 x 7.5 m oraz pomost zatapialny o wymiarach 25 x 1 x  2.2 m. Oba te urządzenia zamontowane zostały w 25 m basenie sportowym. Wspaniały projekt o niezliczonych korzyściach.

POMOST ZATAPIALNY OFERUJE SZEREG MOŻLIWOŚCI

Jego głównym zadaniem jest dzielenie niecki na dwie części. Tym samym, w jednym czasie możemy prowadzić zajęcia dla dwóch różnych grup docelowych. Ma to ogromny wpływ na rentowność obiektu. Istotą pomostu zatapialnego jest fakt, iż przy zatapianiu pomost chowa się w specjalnie dla niego przygotowane zagłębienie w dnie niecki. Kiedy pomost jest wynurzony umożliwia ratownikom swobodne przemieszczanie się z jednej strony basenu na drugą, bez konieczności obchodzenia niecki dookoła, co z kolei ma duży wpływ na bezpieczeństwo klientów.

Więcej informacji na temat naszych pomostów znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce pomosty i przegrody basenowe. Można także zapoznać się z filmem na kanale You Tube.

Udało się nam przekonać Was o jakości naszych produktów? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu. Z największą przyjemnością pomożemy Wam „wycisnąć” jak najwięcej korzyści z Waszych basenów.